festiwal

Dodatkowe pokazy „Chłopca i czapli”! Bilety już w sprzedaży

14/09/23
Chłopiec i czapla, reż Hayao Miyazaki

Pierwsza pula biletów na film Chłopiec i czapla rozeszła się w zawrotnym tempie. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym nie udało się ich upolować. Zapraszamy na dodatkowe seanse animacji wybitnego Hayao Miyazakiego w Warszawie i Wrocławiu. Bilety już w sprzedaży!

Warszawa
Kino Muranów, 3 października (wtorek) godz. 19:00 — kup bilet
Kinoteka, 4 października (środa) godz. 20:00 — kup bilet

Wrocław
Kino Nowe Horyzonty, 3 października (wtorek) godz. 19:00 — kup bilet

 

Chłopiec i czapla, reż Hayao Miyazaki

Chłopiec i czapla to nie lada gratka dla miłośników twórczości Hayao Miyazakiego, który zasłynął m.in. dziełami takimi jak Spirited Away: W krainie Bogów, Księżniczka Mononoke czy Mój sąsiad Totoro. Fabuła przeniesie nas do okresu II wojny światowej. Jedenastoletni Mahito Maki spotyka tajemniczą, mówiącą ludzkim głosem czaplę siwą. Wtedy rozpoczyna się niezwykła przygoda, pełna tajemnic i cudownych wydarzeń! Film, który opowiada przejmującą historię o dorastaniu, stracie i miłości, zapiera dech w piersiach warstwą wizualną i już zdążył zostać okrzyknięty arcydziełem.

Zobaczcie najnowszą animację legendarnego zdobywcy Oscara Hayao Miyazakiego niecały miesiąc po premierze na MFF w Toronto!

Festiwal Młode Horyzonty online!

Miłośników seansów w domowym zaciszu zapraszamy na festiwal w odsłonie online!
Kup karnet lub dostęp do wybranych tytułów i ciesz się magią kina na własnych zasadach, wśród rodziny i przyjaciół.

Festiwal online trwa od 12 do 29 października.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter