festiwal

Early Stage partnerem głównym 10. MFF Młode Horyzonty!

12/09/23
materiały archiwalne

W tym roku MFF Młode Horyzonty łączy siły z Early Stage – partnerem głównym festiwalu. To wyjątkowa szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, którą znajdziesz w 850 miejscach w Polsce.

Kursy Early Stage rozwijają wszystkie umiejętności językowe, a także kompetencje XXI wieku, takie jak: otwartość, komunikatywność, kreatywność oraz krytyczne myślenie. Program nauczania dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie. Ścieżka rozwoju edukacyjnego jest dokładnie zaplanowana, dzięki czemu uczniowie mogą efektywnie podnosić swoje kwalifikacje językowe oraz kontynuować kurs w kolejnych latach.

materiały archiwalne

Podstawą edukacji w Early Stage jest wszechstronny rozwój młodych uczniów i uczennic, oparty na podejściu growth-mindset. Zakłada ono rozwojowe patrzenie na możliwości ludzkiego mózgu, traktując uczenie się jako proces. Dzięki niemu uczniowie nie boją się wyzwań i chętnie podejmują ryzyko dalszego rozwoju. Wiedzą bowiem, że ewentualny błąd nie przekreśla ich dotychczasowych osiągnięć, a jest jedynie etapem na drodze do nowego celu.

Podczas zajęć w Early Stage angażowane są wyobraźnia, pamięć i zmysły, dzięki czemu nauka języka staje się łatwo przyswajalna i zrozumiała. To najlepsza droga do biegłej znajomości angielskiego.

Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny!

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter