festiwal

Filmowi ulubieńcy na 10. MFF Młode Horyzonty!

26/09/23
Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka, reż. Sven Unterwaldt

Zaznaczcie daty w kalendarzu. Już w najbliższy weekend rozpoczniemy jubileuszowy 10. Międzynarodowy Festiwal Młode Horyzonty. Sprawdźcie, jakich ulubionych bohaterów zobaczycie na ekranach podczas tegorocznej edycji!

Festiwal odbędzie się w dniach 30 września – 8 października w kilkudziesięciu kinach, w 20 polskich miastach. Od 12 do 29 października ponad połowa programu będzie dostępna również online. Wśród ponad 160 filmów znajdziecie masę nowości i ulubionych bohaterów młodej publiki.

Kicia Kocia gotuje, reż. Marta Stróżycka

Kicia Kocia pod choinkę, reż. Marta Stróżycka (3–5) – premiera

Nasza ulubienica powraca na wielkie ekrany w zimowej odsłonie! Będzie lepić bałwana, weźmie udział w bitwie na śnieżki, a nawet odwiedzi bibliotekę! Z okazji premiery Kicia Kocia pod choinkę zapraszamy na spotkanie (30.09, Kino Muranów) z twórczyniami filmu: Martą Stróżycką (reżyserką), Eweliną Gordziejuk (producentką) i Agnieszką Mrozińską (aktorką dubbingującą Packa). Dodatkowo, Kicia Kocia zawita w kinie osobiście. Szukajcie maskotki przed i po seansach filmu w Kinotece oraz Kinie Muranów!

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka, reż. Sven Unterwaldt

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka, reż. Sven Unterwaldt (6–10)

Niezwykła szkoła, w której dzieciom towarzyszą magiczne, mówiące ludzkim głosem zwierzęta obchodzi 250. urodziny! Taką rocznicę wypada uczcić specjalnym przedstawieniem. Kiedy jedni nad nim pracują, ktoś inny każdej nocy kopie doły na dziedzińcu. Jaki ma w tym cel?

Po seansach filmu Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka 6, 7, 8 października zapraszamy do Kinoteki i Kina Muranów na spotkanie z twórcami: Leonardem Conradsem (filmowym Benjaminem) i Lilith Johna (filmową Anną Leną).

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona, reż. Tina Mackic

Seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Wszyscy miłośnicy zagadek i przygód nieśmiałego Lasse’go i energicznej Mai zapraszamy na pokazy serii filmów o młodych detektywach. Uwielbiani przez młodą widownie bohaterowie wytropią niejedną zgubę i odkryją każdą tajemnicę. Jeśli kochacie przygody, dołączcie do słynnego duetu, któremu nie umknie żaden szczegół.

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter