festiwal

Jubileuszowa 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty

06/06/23
fot. Michał Mroczkowski

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w tym roku już po raz dziesiąty ma przyjemność zaprosić na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty – ogólnopolskie święto dla młodych widzów i widzek oraz ich opiekunów. Wiele filmowych emocji dostarczy wszystkim nie tylko odsłona w kinach, ale i ta online. Gwarantujemy szeroki dostęp do wartościowych tytułów, w tym polskich premier.

MFF Młode Horyzonty to wydarzenie skierowane do młodej widowni. Ideą, która od samego początku – czyli 2014 roku – przyświeca festiwalowi, jest upowszechnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów, które wyróżniają się walorami edukacyjnymi, artystycznymi oraz produkcyjnymi. W nadchodzącej, jubileuszowej edycji nie zabraknie, jak zawsze zresztą, wyjątkowych premier, filmów aktorskich, animowanych, inspirujących dokumentów, ciekawych spotkań z reżyserami i aktorami oraz innych wydarzeń specjalnych.

MFF Młode Horyzonty

W ramach Konkursu głównego jurorzy ocenią najciekawsze międzynarodowe produkcje, a także, jak co roku, zostanie przyznana nagroda publiczności. Składy jurorskie opiniować będą również tytuły w Konkursie filmowych odkryć i Konkursie krótkich dokumentów, aby ostatecznie wyłonić laureatów, których poznamy podczas uroczystej gali.

Tegorocznemu festiwalowi ponownie towarzyszyć będzie międzynarodowe forum koprodukcyjne Młode Horyzonty Industry (ang. Young Horizons Industry). Co roku ponad 300 przedstawicieli branży filmowej odwiedza Warszawę, by wymienić się wiedzą, poznać trendy i wziąć udział w prezentacji nowych projektów filmów i seriali dla młodego widza. W poprzednich latach w forum brali udział reprezentanci m.in. Disney+, Canal+, Netflix czy Warner Bros. Discovery.

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter