festiwal

Ruszyła sprzedaż akredytacji na Młode Horyzonty Industry. Znamy pierwsze szczegóły programu branżowego

06/07/23

Akredytacje na 7. edycję Młodych Horyzontów Industry już w sprzedaży!

Trzydniowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży filmowej odbędzie się w dniach 4–6 października 2023 r. w warszawskiej Kinotece oraz online. W programie m.in. prelekcje i panele dyskusyjne, pitchingi, spotkania indywidualne, konsultacje scenariuszowe, warsztaty i pokazy festiwalowe.

Organizowane po raz pierwszy pod nową nazwą – Młode Horyzonty Industry – 7. międzynarodowe forum koprodukcyjne jest integralną częścią Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty (wcześniej Kino Dzieci Industry i Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci).

Wydarzenie dla branży w całości odbywa się w języku angielskim.

Pierwsze szczegóły programu

Za tegoroczny program części konferencyjnej ponownie odpowiada Viola Gabrielli, szefowa programowa Młodych Horyzontów Industry. Tematami przewodnimi będą: dzieci w immersyjnym świecie, zmiana podejścia do pracy nad projektem na etapie developmentu, dystrybucja kinowa w świecie zdominowanym przez platformy streamingowe oraz nowe sposoby dotarcia do widza. Nie zabraknie dyskusji na temat nowych narzędzi i technologii, które ułatwiają produkcję.

Pełna treść informacji: POLSKA | ANGIELSKA

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter