festiwal

Start przedsprzedaży karnetów ! Zobacz plakaty tegorocznej edycji!

10/07/24
Billie Blue, reż. Mariloup Wolfe, Kanada 2023

Ahoj przygodo! Nadchodzi 11. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty, a wraz z nią morze wspaniałych filmów dla młodej widowni. Dziś wystartowała przedsprzedaż karnetów w promocyjnej cenie. Nie przegap!

Studio Muflon

11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty odbędzie się w dniach od 28 września do 6 października w kilkudziesięciu kinach – w 20 polskich miastach, a od 10 do 27 października również online. Poznajcie lisa Felka, zajączkę Tolę i ich załogę – bohaterów filmu Felek i Tola ratują las (reż. Mascha Halberstad). W tym roku właśnie ta para leśnych przyjaciół porwie Was w niesamowitą filmową podróż. Wsiadajcie na pokład, wypływamy na szerokie wody!

Przedsprzedaż karnetów wystartowała

Karnet promocyjny w cenie 160 zł działa na zasadzie biletu rodzinnego i umożliwia odbiór 10 bezpłatnych wejściówek na seanse stacjonarne w Warszawie (Kino Ada, Kino Wisła, Sensorysie, Kinokawiarnia Stacja Falenica, Terminal Kultury Gocław, Dom Kultury KADR). Karnet nie jest przypisany do konkretnej osoby – w projekcjach możesz wziąć udział z dziećmi, rodziną czy przyjaciółmi. Dodatkowo w ramach karnetu: nieograniczony dostęp do festiwalu online (10-27.10.2024) i wejście na cyfrowy plac zabaw – Medialab. Zakupu można dokonać przez stronę festiwal.mlodehoryzonty.pl po zarejestrowaniu konta w serwisie. Pula limitowana – nie zwlekajcie i cieszcie się wspólnym wyjściem do kina!

fot. Michał Mroczkowski

Program 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty wypełnią najświeższe odkrycia, mnóstwo nowości i filmowi ulubieńcy. Premierowo pełna rozmachu opowieść o sile wyobraźni Smok Diplodok (reż. Wojtek Wawszczyk) czy kontynuacja kultowej serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai (reż. Tina Mackic). Nie zabraknie tytułów dla dorastającej widowni – wśród nich Billie Blue (reż. Mariloup Wolfe) – letnia historia, cudownie szczera i autentyczna, łącząca wszystko, co najlepsze w gatunku. Złożone relacje, pierwsze razy, poszukiwanie siebie i własnej przynależności – wiemy, że droga do dorosłości bywa kręta i wyboista, dlatego szykujemy wyjątkowe propozycje coming of age dla wszystkich poszukujących niezależności i własnych życiowych ścieżek.

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter